O firmie

GRUPA ATHENA – SEKTORY  DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I INWESTYCJI

Początki firmy sięgają 2008 roku…

Ciągły rozwój firmy oraz solidne fundamenty sprawiły że dziś firma stoi na kilku filarach na które składa się produkcja dla przemysłu, produkcja mebli, sprzedaż i montaż podłóg, transport międzynarodowy. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz dużych firm. Nasza firma zachowuję niezachwianą pozycję na rynku.

Zaufały nam największe w Polsce zakłady produkcyjne a dobre zdanie o naszych wyrobach przekazywane jest z ust do ust. Warto dodać że nasza firma w świat marketingu internetowego wkroczyła dopiero w 2020 roku, do tej pory posiłkowaliśmy się formą marketingu szeptanego. To w jaki sposób rozwinęła się firma na przestrzeni lat zasługuje na swoje miejsce w szerszym gronie odbiorców. Jesteśmy dumni z naszej marki i z przyjemnością ją Państwu prezentujemy.

Sektory w których działamy są ze sobą ściśle połączone dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową opiekę. Pierwszym ogniwem w łancuchu jest transport, dzięki któremu dostarczymy Państwu wyprodukowany przez nas towar w dowolnie wybrane miejsce w kraju i Europie. Nasz firma świadczy również usługi spedycji, wykwalifikowani kierowcy odbiorą od Państwa towar i dostarczą go do podanego punktu.
Produkcja dla przemysłu opiera się na wytwarzaniu elementów mniej i bardziej skomplikowanych. Przykładem naszej pracy może być produkcja elementów do kolejnictwa takie jak podłogi, ściany, sufity do wagonów.

Sprzedaż i montaż podłóg dla klientów indywidualnych oraz firm odbywa się na terenie całej Polski. Podłogi, wykładziny, dywany oraz drzwi można zakupić w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Bydgoszczy oraz internetowym www.sklep.grupaathena.com. Montaż przez wykwalifikowanych specjalistów zapewniamy na terenie całej Polski w zależności od rodzaju inwestycji.

Kontakt

Grupa Athena

Sklep

Przejdź do strony

Usługi
montażu

Przejdź do strony

Produkcja

Przejdź do strony

Transport
międzynarodowy

Przejdź do strony

Sklep

Przejdź do strony

Usługi
montażu

Przejdź do strony

Produkcja

Przejdź do strony

Transport
międzynarodowy

Przejdź do strony